kgkhakLogo
تولیدکننده و وارد کننده انواع سموم و کودهای کشاورزی
درباره ما
با بهره گیری از تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت در بخش کشاورزی
درباره ما
مفتخر به کسب رضایت مشتریان
درباره ما
Previous slide
Next slide

جیبرلیک اسید (Tablet 10 g)

معرفی و خواص محصول: جیبرلین­ها هورمون­های طبیعی گیاهی هستند که رشد و نمو را تحت تأثیر قرار می­دهند. این هورمون در برگ­های جوان سنتز شده و به وسیله انتشار از طریق بافت چوب و آبکش انتقال می­یابند. میزان ماده مؤثره در هر قرص جیبرلیک اسید یک گرم می­باشد. کاربرد عمده این قرص در مناطق انگور­خیز کشور است.

این هورمون بر روی تقسیم، ساختمان و کشیدگی سلول تأثیر می­گذارد و همچنین باعث فرم گرفتن فیبر میوه می­شود. عمده تأثیر آن بر روی اندازه میوه است. جیبرلیک اسید محرک رشد، انرژی دهنده و تحریک کننده فعالیت­های رویشی و زایشی گیاهان است. استفاده از این ترکیب به خصوص در طی فرآیند تولید تا تشکیل و درشت شدن میوه مؤثر است. جیبرلیک اسید در اغلب محصولات کشاورزی از طریق محلول­پاشی روی برگ قابل استفاده است. مهم­ترین اثر فیزیولوژیکی این تنظیم کننده رشد، افزایش فعالیت طویل شدن و تقسیم سلولی می­باشد. این ترکیب به عنوان مؤثرترین محرک رشد در افزایش اندازه و وزن میوه و در پی آن افزایش چشمگیر عملکرد، به جامعه کشاورزی ایران زمین پیشکش می­گردد.

دستورالعمل مصرف:

محصولات دفعات مصرف دوز مصرف
انگور مرحله اول: پس از ریزش نیمی از کپسول های غنچه مرحله دوم: ۲ هفته بعد یک عدد قرص در ۱۰۰ لیتر آب

توجه: عمدتاً قبل و بعد از گل­دهی توصیه می­شود ولی برای استفاده یکپارچه هنگامی که ۲۵٪ شکوفه باز شده، برای استفاده جداگانه نیز زمانی که ۲۵٪ شکوفه باز شده، و تکرار آن هم زمانی است که ۵۰٪ شکوفه به گل نشسته باشد.

تماس با ما

آدرس

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش پاساژ گلدیس، کوچه ۱۹ غربی، پلاک ۷، واحد ۱۰۲​

تلفن

تلفن

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۸۰-۸۱، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۱۴-۱۵، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۰۵-۰۶، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۴۰-۴۱

فکس

فکس

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۵۴

ایمیل

ایمیل

kimeyagoharekhak@yahoo.com

tt

تلگرام

https://telegram.me/kimiyagohar

کیمیا گوهر خاک فرآورده های طیف سبز