kgkhakLogo
تولیدکننده و وارد کننده انواع سموم و کودهای کشاورزی
درباره ما
با بهره گیری از تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت در بخش کشاورزی
درباره ما
مفتخر به کسب رضایت مشتریان
درباره ما
Previous slide
Next slide

درباره ما

کیمیا گوهر خاک- طیف سبز

سازمانی پیشرو در زمینه  حفاظت محصولات کشاورزی از طریق واردات و توزیع سموم دفع آفات نباتی، سم پاش ها و کودهای پرمصرف و کم خطر، در واحد کیمیا گوهر و نیز فعال در تولید سموم و کودها با نام تجاری طیف سبز و با هدف افزایش تولید در واحد سطح محصولات کشاورزی می باشد. 

چشم انداز

شرکت کیمیاگوهر خاک (فعال در واردات) و طیف سبز (فعال در عرصه تولید) با بهره گیری از تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت در بخش کشاورزی، دانش فنی و تحقیقات وسیع در زمینه افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی، پشتوانه اعتباری بالا، توان اجرایی و کارشناسان فنی داخلی و خارجی، همواره تلاش کرده است تا با شناسایی راه حل ها و محصولات موثر و کم خطر، نقش تاثیر گذاری را در ارتقاء خدمات به بخش کشاورزی در سطح کشور با چشم انداز پایداری کشاورزی و افزایش تاب آوری تولیدات در مقابل خطرات محیطی و طبیعی در سطح کشور ایفا نماید. همچنین متخصصان این مجموعه با تحقیق و توسعه مستمر در تلاش برای دستیابی به محصولاتی برای احیاء توانایی های بالقوه اراضی و محصولات کشاورزی می باشند.

ماموریت

ماموریت ما شناخت مداوم نیازهای کشاورزان، گسترش تحقیق و توسعه با تکیه بر تخصص فنی و درک عمیق بازار برای دستیابی به راه حل ها و خدمات نوین در جهت ارائه محصولات نوآورانه ی حفاظت از محصولات کشاورزی با هدف پایداری و احیاء پتانسیل های این بخش است.

تاریخچه

شروع فعالیت ما از سال  ۱۳۸۶ و با تمرکز بر واردات محصولات بوده و در حال حاضر علاوه بر واردات، به طور فعال در عرصه تولید انواع سموم و کودهای پر مصزف و کم خطر، با نام تجاری طیف سبز، به عنوان یکی از 5 برند اول کشور، سهم قابل توجهی در تولید و واردات انواع نهاده های کشاورزی را به خود اختصاص داده ایم.

گستره فعالیت

شرکت کیمیا گوهر خاک و برند تولیدی طیف سبز، دارای بیش از ۱۵۰ نمایندگی و عامل فروش فعال در توزیع سراسری محصولات در کشور سهم بسزایی را در تامین سبد کالایی کشاورزان محترم به خود اختصاص داده است. بخش توزیع و فروش محصولات توسط دفاتر و نمایندگیهای مستقر به همراه کارشناسان فروش و فنی در کلیه استانها مشغول به ارائه خدمات وتامین محصولات کشاورزی برای مشتریان خود با قیمت مناسب و در اسرع وقت هستند.

تحقیق، توسعه و آموزش

نظارت و بازدید رایگان از مزارع و باغات، تهیه جزوات آموزشی و ترویجی، برگزاری سمینارهای آموزشی، شرکت در نمایشگاههای تخصصی و خدمات فنی پس از فروش از ابتدا تا انتهای یک فصل زراعی به کشاورز از جمله خدمات بخش فنی شرکت میباشد. تولید محصولات با کیفیت و حضور در نمایشگاههای متعدد در سراسر کشور، نشان دهنده عزم راسخ مجموعه کیمیاگوهرخاک برای ارتقا خدمات کشاورزی وشناساندن هرچه بهتر محصولات تولیدی خود به جامعه کشاورزی و گام نهادن در مسیر سازندگی به سوی ایرانی آباد می باشد.
این گروه با بهره گیری از امکانات موجود خود و برخورداری از اطلاعات به روز جهان و ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی جهان، امیدوار است که گام مهمی در راستای ارتقاء بخش کشاورزی کشور بردارد.

تولید

واحد فرمولاسیون و تولید سم و کود سازمان ما با هدف کمک به تولید ملی و افزایش کیفیت وکمیت محصولات تولید داخل و اشتغال زایی در سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت پروانه بهره برداری فرمولاسیون سموم دفع آفات نباتی از وزارت صنایع و معادن با نام شرکت فراورده های طیف سبز گردید. کارخانه این شرکت که از سال ۱۳۹۱ شروع به تولید دارای خطوط تولید پیشرفته و مدرن بوده، کلیه سموم با فرمولاسیون  های WP و GR ،SP ،DS ،SL ،EC ،SC ،OD ،EW ،FS ،WG ،CS را تولید می نماید واحدهای جداگانه فرمولاسیون کودهای کشاورزی و بخش آزمایشگاهی شرکت مجهز به تجهیزات کاملا پیشرفته و تخصصی GC ،HPLC و سایر دستگاههای آزمایشگاهی میباشد.

همگام با تغییرات روز دنیا

ما سالیانه بالغ بر ۱۰۰۰ تن محصولات حفاظت از گیاه با تنوع بیش از ۱۰۰ نوع آفتکش و ۵۰ نوع کود را تولید و در سراسر کشور توزیع میکنیم.

واردات

ما طیف گسترده ای از انواع سموم دفع آفات نباتی ( حشره کش، قارچ کش و علف کش) مورد نیاز در بخش کشاورزی را از بهترین برندهای حال حاضر از کشورهای هند و چین، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک…) وارد نموده و همچنین توانسته ایم برای تکمیل سبد محصولات خود با واردات کودهای پودری، NPK ،کلات آهن، سولفات پتاسیم و نیترات کلسیم از کشور اسپانیا به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات به بخش کشاورزی مطرح باشیم.

تماس با ما

آدرس

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش پاساژ گلدیس، کوچه ۱۹ غربی، پلاک ۷، واحد ۱۰۲​

تلفن

تلفن

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۸۰-۸۱، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۱۴-۱۵، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۰۵-۰۶، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۴۰-۴۱

فکس

فکس

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۵۴

ایمیل

ایمیل

kimeyagoharekhak@yahoo.com

tt

تلگرام

https://telegram.me/kimiyagohar

کیمیا گوهر خاک فرآورده های طیف سبز