kgkhakLogo
تولیدکننده و وارد کننده انواع سموم و کودهای کشاورزی
درباره ما
با بهره گیری از تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت در بخش کشاورزی
درباره ما
مفتخر به کسب رضایت مشتریان
درباره ما
Previous slide
Next slide

کود Open Drip

Open Drip حاوی عناصر گوگرد و نیتروژن بوده و فرمولاسیون ویژه این ماده آن را قادر می­سازد تا در نهایت بی­خطر بودن، کارایی بسیار بالایی داشته باشد و در تمام موارد کاربرد، خاصیت اسیدی مناسب خود را حفظ کند. ترکیب دو عنصر سولفور و نیتروژن باعث ایجاد کارایی­های متفاوت و اعجاب انگیزی از جمله موارد زیر برای این محصول می­شود:

  • بالا بردن کیفیت و اسیدی کردن آب آبیاری
  • رفع گرفتگی و باز کردن دریپر و سیستم­های آبیاری

میزان و روش مصرف:

  • سیستم­های تزریقی با کنترل دستی pH: میزان ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلی­لیتر از Open Drip طیف سبز در هر متر مکعب آب آبیاری به داخل شبکه تزریق شود، سپس جریان تزریق را تنظیم کنید.
  • سیستم­های تزریقی با کنترل خودکار pH: این محصول pH محلول کودی را بین ۵/۵ تا ۶ نگه می­دارد و این کنترل کننده خودکار مقدار مصرف را خود مشخص می­کند. استفاده از Open Drip طیف سبز در هنگام آبیاری و پس از آن رقیق­سازی در تانکر اسیدی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد انجام می­گیرد. (یعنی بین ۱۰ تا ۲۰ لیتر از این محلول را در ۱۰۰ لیتر آب حل نمایید)
  • برای باز کردن لوله­ها و سیستم­های آبیاری:

۱-۳- روش شستشوی سریع: سطح pH آب آبیاری را در هنگام خروج از دریپر به ۳ رسانده، آبیاری را حفظ و برای تقریبا ۳ ساعت ادامه دهید.

۲-۳- روش شستشوی آرام: سطح pH آب آبیاری را در سطح قطره چکان به 3 برسانید و سپس تزریق محصول را قطع کنید و اجازه دهید آب حاوی محلول Open Drip برای چند ساعت درون تانک بماند. بعد از این مرحله، آبیاری محصول را برای تقریبا مدت ۳۰ دقیقه شروع کنید. سپس آبیاری را برای مدت 20 دقیقه دیگر ادامه دهید. در نهایت خروجی­های خط آبیاری را باز کنید. این روش نیاز به ۱۰ تا ۲۰ لیتر در هر هکتار از این محصول دارد.

  • نصب تأسیسات با یک تانک کود: (مراحل زیر پیگیری شود)
  • سه چهارم حجم تانک با آب پر شود.
  • کود­های معدنی را ریخته و مخلوط کنید تا حل شود.
  • در یک ظرف جداگانه محصول Open Drip طیف سبز را با غلظت ۲/۵ لیتر در ۱۰ لیتر آب، رقیق کرده، سپس این محلول تهیه شده به تانک اولیه اضافه شود.
  • روش دیگر کاربرد این محصول بدون هر گونه ریسک این تأسیسات: روش کاربرد مستقیم آن داخل شبکه آبیاری توسط پمپ­های دوزینگ (Venture , Dostran) می­باشد. تزریق بعد از کوددهی می­تواند انجام شود.

توجه: هرگز این محصول را با کود­های جامد خالص مخلوط نکنید. همچنین بر روی پلی اتیلن، پلی پروسین، CPCN، PCV، سرامیک، استیل ضد زنگ، تفلون KYNAN، EPDM و VITOR باعث ایجاد خوردگی نمی­شود.

اختلاط پذیری: Open Drip نمی­تواند در یک تانک مشترک با محلول­های کود­های غلیظ یا کمپوست یا محصولات تجاری، بدون رقیق­سازی قبلی، مخلوط شود. همچنین با نیترات کلسیم و کود­های آمونیاکی مخلوط نشود.

تماس با ما

آدرس

آدرس

تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش پاساژ گلدیس، کوچه ۱۹ غربی، پلاک ۷، واحد ۱۰۲​

تلفن

تلفن

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۸۰-۸۱، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۱۴-۱۵، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۰۵-۰۶، ۰۲۱۴۴۲۹۲۳۴۰-۴۱

فکس

فکس

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۵۴

ایمیل

ایمیل

kimeyagoharekhak@yahoo.com

tt

تلگرام

https://telegram.me/kimiyagohar

کیمیا گوهر خاک فرآورده های طیف سبز