English Persian

قارچ کش ها / ایپرودیون + کاربنداریم
Highslide JS
قارچ کش ایپرودیون + کاربنداریم
ایپرودیون + کاربنداریم
نام تجاری: رورال تی اس
فرمولاسیون: 52.5% WP
دوره کارنس: کوتاه
معرفی:
این ترکیب از دو قارچ کش یکی حفاظتی (ایپرودیون 35%) و دیگری سیستمیک (کاربندازیم 17/5% ) تشکیل شده است. ایپرودیون از خانواده دیکاربوکسیمیدها می باشد که به صورت تماسی اثر حفاظتی و معالجه ای دارد. ایپرودیون به علت متابولیسم سریع، به سرعت از بدن موش و نشخوار کنندگان حذف می‌شود این قارچکش با دامنه تاثیر وسیع برای پیشگیری و درمان از باروری اسپورها و رشد MCELIUM جلوگیری کرده و طیف وسیعی از بیماریهای قارچی در گیاهان زراعی و باغی را کنترل می نماید کنترل بیماری های بذر زاد یکی از اقتصادی ترین روشهای مبارزه می باشد زیرا از خسارت بیماری قبل از ظهور علائم و آسیب جلوگیری می نماید.
مکانیسم اثر:
این قارچ کش با دو خاصیت تماسی و سیستمیک به صورت دوگانه و با دو مکانیسم اثر عمل می‌کند. ایپرودیون مانع رشد هیف و جوانه زنی اسپور می‌شود و کاربندازیم نیز باعث از هم گسیختگی در مهاجرت کروموزومها در طول تقسیم مینوز و میتوز می شود.
موارد مصرف:
جو، برنج و توت
دستور مصرف:
علیه شیت بلایت برنج به میزان 1 کیلوگرم در هکتار - علیه سرخشکیدگی توت به نسبت 1 در هزار - علیه لکه قهوه ای جو به نسبت 1 در هزار.
قابلیت اختلاط:
ایپرودیون+ کاربندازیم با اکثر حشره کشها، کنه کشها و قارچ کشها قابل اختلاط است در مصرف این ترکیب روی شاخ و برگ باید دقت نمود چون تحت شرایط مختلف مثل تنش های محیطی، حمله آفات و بیماریها و ... روی گیاه ایجاد حساسیت می نماید.
ملاحظات عمومی:
قبل از مصرف سم، برچسب آن را به دقت مطالعه نمایید.
جهت اطلاع از جزئیات با کارشناسان حفظ نباتات منطقه مشورت نمایید
فروش این سم بدون نسخه گیاه پزشک ممنوع است.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش پاساژ گلدیس، کوچه 19 غربی، پلاک 7، واحد 102

تلفن: 44292380-1،44292314-15،44292305-6،44292340-1

فکس: 44292354

پست الکترونیک: kimiyaimport@gmail.com

کد پستی: 1451793531

آدرس تلگرام: https://telegram.me/kimiyagohar